Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

V pátek bude mše sv. v Nymburce kostele v 18 hod.

sobotu bude mše sv. v Nymburce na faře v 18 hod. V kostele bude koncert.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

V pátek je první pátek v měsíci. Zpovídat budu na faře od 16.30 hod. především děti a pak od 17.30 hod. v kostele.

Srdečně zvu všechny na Večer chval, který proběhne v kostele v Nymburce tuto středu 1. 5. od 18.30 hod.

Příprava na první svaté přijímání pokračuje zítra – v pondělí 29. 4. – od 17 do 18 hod. na faře v Nymburce. (Toto setkání je pouze pro děti. Rodiče nebo prarodiče mohou být přítomni, ale bez otázek apod.)

Setkání Duchovně-pastorační sekce farní rady, které je otevřené všem farníkům bude na faře v Nymburce ve středu 15. 5. v 18.30 hod.

Výuka náboženství je tento týden v Nymburce jako obvykle. Místo náboženství v Sadské se zúčastníme prvního pátku v Nymburce.

Zvu na modlitební vigilii k Duchu sv., která proběhne v kostele v Sadské v sobotu 18. 5. od 19.15 hod.

Pouť za duchovní povolání bude na Svaté Hoře TUTO sobotu 4. května. Program naleznete zde: POUŤ ZA DUCHOVNÍ POVOLÁNÍ (adcm.cz) Program pro středoškoláky a vysokoškoláky chystaný centrem pro mládež začíná už v pátek 3. května na Slivici. Více info zde: Pouť na Svatou Horu 3.-4. 5. 2024 – ADCM Praha Pokud byste se tam někdo chystal, tak mi dejte vědět a třeba se domluvíme na společné cestě.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. Přihlašovat se můžete zde: Taxiway 2024 přihlašování – ADCM Praha

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

Velké díky všem, kdo darovali vozíky, berle a svíčky pro Ukrajinu. Věci již byly převezeny z Brna přímo do jedné nemocnice na Ukrajině.

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem našeho kostela, který proběhne ve čtvrtek 23. 5. od 17.30 hod.

VE VŠEJANECH:

Za týden bude od 7.35 hod. eucharistická adorace.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude farní káva! Za týden bude po mši sv. eucharistická adorace.