Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí – slavnost Zvěstování Páně – mše sv. bude v Nymburce v kostele v 18 hod. Před mší sv. bude od 17.30 hod. modlitba růžence za nenarozené děti a jejich rodiče.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v Nymburce v kostele v 16.30 hod.

V pátek bude mše sv. v Nymburce kostele v 18 hod.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE. Budeme na farní pouti.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Připomínám všem, kdo se přihlásili na farní pouť do Krzesowa, že to bude již TUTO sobotu! (13. dubna). Odjezd bude v 7 hod. ze Všejan, v 7.15 z Nymburka (Nám. Přemyslovců), v 7.30 ze Sadské a v 7.45 z Poděbrad (před vlakovým nádražím). Návrat okolo 19 hod.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. Přihlašovat se můžete zde: Taxiway 2024 přihlašování – ADCM Praha

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

Biřmovancům připomínám, že dnes pokračuje příprava na biřmování v 17.15 hod. a budu kontrolovat, zda se přihlásili na víkend pro biřmovance zde: Víkend pro biřmovance 26.-28. 4. 2024 (google.com)

Celostátní potravinová sbírka proběhne TUTO sobotu 13. 4. 2024. Naše farní charita se této sbírky účastní v prodejně Albert v Nymburce. Sháníme dobrovolníky, kteří by pomohli s rozdáváním letáků a informováním lidí, se skládáním a převozem potravin… Pokud byste byli ochotní alespoň na chvíli pomoci ozvěte se paní Dagmar Jetelové, mobil: 735 708 884, email: [email protected]  Pokud nejedete na pouť tak případně alespoň přijďte do Alberta a něco jim nakupte, pokud jedete na pouť tak něco pošlete na účet farní charity číslo: 2101388787/2010

V NYMBURCE:

Křtiny Matyáše Hájka budou v evangelickém kostele v Nymburce DNES od 14.30 hod.

Prosím ty, kdo by byli ochotni vzít si jednou za měsíc službu na modlitbu růžence před mší sv., aby se přihlásili u Jožky Kubiše.

Za dva týdny – v neděli 21. 4. – bude po mši sv. farní káva, dobrá káva, na které budou přítomni také dva bohoslovci.

V SADSKÉ:

Teď bude po mši sv. eucharistická adorace.

Připomínám datumy farní kávy v Sadské: neděle 28. 4. a neděle 19.5.