Bohoslužby ve Velikonočním oktávu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce. v 9.30 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské NEBUDE.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v Nymburce v 16.30 hod.

V pátek bude mše sv. v Nymburce v 18 hod.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE – budeme na farní pouti.

Na 2. neděli Velikonoční budou mše sv. takto: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 hod. – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Od úterý za týden (18. 4.) zde bude vikariátní konference, kterou navštíví otec biskup Zdeněk Wasserbauer. Mše sv. zde bude od úterý za týden v 9 hod.

Výuka náboženství bude tento týden jako obvykle.

Připomínám všem, kdo se přihlásili na pouť do Horní Police a Benešova nad Ploučnicí, že jedem už TUTO SOBOTU (15. 4.). Budeme vyjíždět 7.00 ze Sadské; 7.15 z Poděbrad (zastávka Poděbrady, škola); 7.30 z Nymburka (Nám. Přemyslovců) a 7.45 ze Všejan. Návrat okolo 18 hod. Nezapomeňte na teplé oblečení, i pokud bude venku teplo tak uvnitř ne.

Národní potravinová sbírka se uskuteční v sobotu 22. 4. 2023 od 8.00 do 18.00 hod. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a další zboží. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny. HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky; vybírat potraviny a další zboží; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta. Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky. Kontakt: 735 708 884 nebo [email protected]

Oslava 1050 let založení pražského biskupství proběhne při mši sv. v katedrále sv. Víta v Praze 22. 4. v 10 hod. Celebruje arcibiskup Jan Graubner s českými a moravskými biskupy.

Pouť našeho vikariátu do katedrály sv. Víta v Praze proběhne v sobotu 3. 6. Zde bude od 10 hod. mše sv. a potom prohlídka katedrály s prof. Janem Roytem.

FARNÍ TÁBOR: bude 12. – 19. 8. 2023 – přihlášky jsou vzadu v kostele.

Začalo přihlašování na Taxiway camp (pro mladé 12 – 16 let) se koná od neděle 27. 8. odpoledne do pátku 1. 9. – zde: https://adcm.cz/2023/03/15/taxiway-camp-2023-prihlasovani/

Připomínám Světový den mládeže v Lisabonu: 1. – 6. 8. (dny v diecézích už od 26. 7.)

V SADSKÉ:

Apolinářské setkání, tedy setkání všech, kdo chodí na mši sv. sem do Sadské bude v neděli za týden (16. 4.) po mši sv. Prosím přineste si něco k snědku – podělíme se.