Bohoslužby během Velikonočního oktávu budou takto:

V pondělí bude mše sv. v Nymburce v kostele v 9.30 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v kostele v 18 hod. V pátek je první pátek v měsíci. Zpovídat budu na faře od 16.30 hod. především děti a pak od 17.30 hod. v kostele.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Pochod pro život bude TUTO sobotu 6. 4. Od 11 hod. je v katedrále sv. Víta v Praze mše sv. za nenarozené děti. Od 13 hod. je Happening na Hradčanském náměstí a od 14 hod. pochod centrem Prahy na Václavské náměstí. Já pojedu vlakem v 9.02 hod.

Připomínám všem, kdo se přihlásili na farní pouť do Krzesowa, že to bude již od soboty za týden! (13. dubna). Odjezd bude v 7 hod. ze Všejan, v 7.15 z Nymburka (Nám. Přemyslovců), v 7.30 ze Sadské a v 7.45 z Poděbrad (před vlakovým nádražím). Návrat okolo 19 hod.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. Přihlašovat se můžete zde: Taxiway 2024 přihlašování – ADCM Praha

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Křtiny Matyáše Hájka budou v evangelickém kostele v Nymburce v neděli 7. dubna od 14.30 hod.

Prosím ty, kdo by byli ochotni vzít si jednou za měsíc službu na modlitbu růžence před mší sv., aby se přihlásili u Jožky Kubiše.

VE VŠEJANECH:

Za týden bude od 7.35 hod. eucharistická adorace.

V SADSKÉ:

Za týden bude po mši sv. eucharistická adorace.

Pohřeb naší farnice Danuše Čapkové bude tento pátek (5. 4.) v 10 hod. dopoledne v našem kostele sv. Apolináře.